Zajazd u Jana

Nowa Wieś Złotoryjska 41

59-500 Złotoryja

Polska

Imprezy okolicznościowe

Spotkania rodzinne i imprezy firmowe

W naszej restauracji zlokalizowanej w okolicy miasta Złotoryja organizujemy różne imprezy okolicznościowe. Ty wybierasz menu i miejsce: altana grillowa, taras na wodzie lub w środku restauracji. Organizujemy imprezy rodzinne: komunia, chrzest, przyjęcie weselne, urodziny, imieniny, grillparty. Mamy również ofertę dla biznesu: eventy, szkolenia, imprezy integracyjne oraz zawody wędkarskie. 

Rezerwacje tel: 512351016


prev next
prev next

Impreza urodzinowa to szczególny moment, który warto uczcić w gronie przyjaciół i rodziny. Proponujemy państwu przygotowanie uroczystego obiadu lub urodzinowej kolacji w naszej restauracji lub na tarasie w romantycznej scenerii. Jest możliwość przygotowania urodzin w altanie ogrodowej z grillem.

Organizujemy w restauracji, na tarasie lub w wybranym miejscu plenerowym przy naszej restauracji. Do dyspozycji gości oferujemy również altany ogrodowe. Spotkanie biznesowe możemy przygotować w formie obiadu, kolacji lub pikniku przy grillu.

Organizujemy również zawody wędkarskie połączone z obsługą cateringową. Możliwość rezerwacji całego łowiska lub wybranych stanowisk wędkarskich. Nasza restauracja przygotuje dla gości różne smaczne dania kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej. Jest możliwość rezerwacji grilla oraz wybranej altany ogrodowej.


Formularz rezerwacji

Aby wstępnie zarezerwować termin imprezy wypełnij poniższy formularz rezerwacji. Podaj prawidłowe dane kontaktowe i napisz w kilku zdaniach jakie masz oczekiwania co do organizacji przyjęcia okolicznościowego. My sprawdzimy sprawdzimy dostępność terminu i skontaktujemy się z Tobą w sprawie rezerwacji.