Nowa Wieś Złotoryjska 41

59-500 Złotoryja

Polska

O naszej restauracji

Nasza restauracja powstała w maju 2008 roku. Jesteśmy restauracją rodzinną zlokalizowaną w okolicy średniowiecznego miasta Złotoryja blisko autostrady A4 przy drodze nr 328. Każdego dnia gotujemy dla was smaczne obiady i kolacje. Przygotowujemy imprezy rodzinne i spotkania firmowe. 

Lokalizacja naszej restauracji w pobliżu stawów hodowlanych nie jest przypadkowa. Doskonale znamy się na tym co robimy, a w hodowli oraz przyrządzaniu ryb i owoców morza posiadamy duże doświadczenie. W pobliżu naszej restauracji znajduje się zamek Grodziec, muzeum złota i mury obronne miasta Złotoryja oraz wiele atrakcji na obszarze Geoparku Krainy Wygasłych Wulkanów, które warto zwiedzić.

Nasza kuchnia to połączenie różnych lokalnych smaków. Ryby, mięso, drób, owoce i warzywa pochodzą od lokalnych dostawców. Niektóre ryby w sezonie pozyskujemy z własnej hodowli, a przy naszej restauracji prowadzimy ogródek owocowo warzywny: pomidory, pietruszka,marchew, pietruszka, ogórki, zioła i przyprawy, sałaty, jabłka, maliny, truskawki, borówki, winogrona.

W naszej restauracji oferujemy dla każdego coś smacznego: obiady, sałatki, ryby z grilla lub pieczone, desery lodowe.

Codziennie przygotowujemy dania obiadowe: pierogi gotowane lub podsmażane, placki po węgiersku i kluski śląskie, kotlety schabowe na kilka sposobów oraz różne zupy według tradycyjnych polskich przepisów.

Ryby przyrządzamy na różne sposoby. Grillujemy i pieczemy, smażymy oraz gotujemy na parze. Każdego dnia oferujemy smaczne zupy oraz prawdziwą zupę rybną gotowaną według naszej unikalnej receptury. 

Tradycyjnie już na przekąskę polecamy śledzika w oleju z cebulką lub krewetki przygotowane na białym winie półwytrawnym.

Na słodko proponujemy deser lodowy oraz ciasta wypiekane w naszej restauracji: szarlotkę i ciasto czekoladowe brownie. 


SPĘDŹ WEEKEND ZA MIASTEM. POZNAJ NASZE SMAKI

Zapraszamy do naszej restauracji i w Góry Kaczawskie.


prev next
  • Łosoś smażony
  • danie dietetyczne
    Łosoś gotowany na parze z warzywami danie dietetyczne
  • Pstrąg pieczony z pieczarkami
  • Sałatka z krewetkami


Adres restauracji:

Nowa Wieś Złotoryjska 41 

59-500 Złotoryja

tel: 601429909


Restauracja jest czynna  codziennie


wiosna - lato

poniedziałek - czwartek w godz. 12:00 - 21:00

piątek - sobota w godz. 12:00 - 22:00

niedziela w godz. 12:00 - 21:00


jesień - zima

codziennie 12:00 - 20:00