Zajazd u Jana

Nowa Wieś Złotoryjska 41

59-500 Złotoryja

Polska

Zatrudnimy pracowników

Szukasz pracy ? Dołącz do naszego zespołu

Jeśli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje, rozwijać umiejętności w naszej restauracji zadzwoń pod nr. tel: 504089793


Szef kuchni - rekrutacja zakończona -

Zarządzanie zespołem pracowników, przygotowywanie receptur, sporządzanie listy zakupów, kontrola jakości wydawanych dań zgodnie z HACCP, wdrażanie nowych produktów, 


Kucharz - oferta pracy -

Zatrudnimy doświadczonego kucharza, który zna dobrze zasady pracy na kuchni w zgranym zespole. Praca w restauracji to nowe wyzwania, rozwijanie pasji gotowania, ale także zaangażowanie, poświęcenie i odpowiedzialność za jakość obsługi przygotowywanych dań. W naszej restauracji przygotowujemy ryby oraz dania kuchni tradycyjnej.


Pomoc kuchenna - oferta pracy -

Pomocnik kucharza ma różne zadania polegające na utrzymaniu porządku na stanowisku pracy i na kuchni, przygotowywanie surowców do przygotowania dań, krojenie i szatkowanie warzyw oraz owoców, krojenie mięsa i filetowanie ryb. Dbamy o jakość dlatego na pomocy kuchennej ważne jest czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, podłóg i maszyn. Do pomocy na kuchni wystarczą dobre chęci i motywacja. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu skontaktuj się z nami.


Kelner  - oferta pracy -

Kto spełni nasze oczekiwania?
Osoba uczciwa, zaangażowana i pozytywnie nastawiona na nowe wyzwania w życiu, która lubi pracę w zespole. Na stanowisko kelner zatrudniamy osoby uśmiechnięte i z wykształceniem minimum średnim. Jeśli studiujesz i znasz języki obce z pewnością bez obaw poradzisz sobie w pracy.


Dołącz do naszego zespołu

Zapewniamy szkolenie, umowę o pracę, elastyczny czas pracy, pracę w zgranym zespole i dobrze wynagradzamy.


Dokumenty CV prosimy złożyć osobiście w siedzibie naszej firmy. Zadzwoń i umów się na rozmowę kwalifikacyjną tel: 504089793 lub wyślij CV na adres praca@zajazdujana.eu 

Restauracja Zajazd u Jana; Nowa Wieś Złotoryjska 41; 59-500 Złotoryja


Wypełnij formularz rekrutacji